Тролейбусні квитки, що були придбані по 5 грн, приймаються до оплати

Новини
👁 142

Квитки, які херсонці придбали по 5 гривень, та місячні квитки, які раніше були придбані містянами, на сьогодні є дійсними та приймаються як форма оплати за проїзд в електричному транспорті міста.

Про це повідомив директор міського комунального підприємства «Херсонелектротранс» Ігор Житченко.

Нагадаємо, що відсьогодні, 7 лютого, вартість проїзду в міському електричному транспорті складає 6 грн.

«Раніше придбані квитки (місячні та разові) приймаються безумовно в електричному транспорті. Люди сплатили за цю послугу, а «Херсонелектротранс» кошти за цю послугу отримав. Ми виконаємо своє зобов’язання перед містянами», – наголосив він.

Він також зауважив, що валідатори та QR-коди для безготівкових розрахунків приведено у відповідність до рішення виконавчого комітету: сканують і знімають по 6 грн.

Як повідомлялося раніше, 3 лютого виконком міськради підтримав проєкт рішення “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.01.2022 № 42”.


Згідно з цим проєктом рішення, нові тарифи на проїзд в електротранспорті почали діяти з моменту опублікування рішення (із 7 лютого), а не з 1 липня, як це передбачалося рішенням №42 від 27.01.2022 року.


Зміни внесено з метою усунення правових колізій та задля єдиного урегулювання вартості проїзду в міському пасажирському транспорті.

Вам також може сподобатися

У лікарні Карабелеша продовжують вакцинувати від поліомієліту
Бустерну дозу  Covid-вакцини в лікарні ім. А. та О. Тропіних отримали вже понад 2 тисячі осіб

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X