Третє засідання зимового штабу: запуск котелень, забезпечення теплопостачання, робота диспетчерських

НовиниСоціальна сфера
👁 494

Третє засідання штабу підготовки до зими під головуванням Володимира Пепеля відбулось сьогодні, 4 листопада.

Відповідно до оновленої інформації, наданої представниками теплопостачальних підприємств, станом на 4 листопада працюють 32 котельні з 36 МКП “Херсонтеплоенерго”, 4 котельні, що знаходяться у мікр. Шуменському планують до запуску у п’ятницю, 5 листопада. Теплопостачанням МКП “Херсонтеплоенерго” забезпечуються 103 багатоквартирних будинки з 217, три будинки з трьох опалює ПП “Херсонтеплогенерація”.

Наразі близько 20 будинків у місті на стадії завершення ремонтних робіт та усунення недоліків внутрішньобудинкових систем опалення. Стільки ж будинків затягують підписання актів. Як кажуть в таких ОСББ – температура повітря на вулиці дозволяє не витрачатися на опалення. Володимир Пепель пояснює: запуск роботи котельні – це певний алгоритм дій і запустити роботу чи зупинити її в одну мить неможливо. Якщо котельня запрацювала – вона вже генерує і подає тепло. Якщо будинок його не приймає – гроші буквально випускаються паром у повітря.

Із закладів бюджетної сфери, теплопостачання йде у 35 садочків, 27 шкіл, 16 закладів охорони здоров’я, 20 закладів культури.

Окремо зауважимо стосовно роботи диспетчерських служб теплопостачальних підприємств: були випадки, коли диспетчери у відповідь на звернення стосовно дати початку опалювання відповідали, що ще не було розпорядження міського голови. Володимир Пепель дав завдання провести інструктаж працівників диспетчерських і ознайомити їх з відповідним документом.

Опалювальний сезон розпочався відповідно до розпорядження міського голови від 23.10.2021 року № 359 р «Про початок опалювального періоду 2021-2022 років у місті Херсоні» з 01.11.2021 року.

Для злагодженої роботи МКП “Херсонтеплоенерго”, оперативного вирішення питань при ліквідації ситуацій, які виникають на період запуску теплопостачання, забезпечення безперебійної роботи комунального підприємства, адміністрація надає контактні номери телефонів:

•          (0552) 41-01-70 – приймальня підприємства;

•          (0552) 42-03-81 – аварійно-диспетчерської служби підприємства (цілодобово);

•          (0552) 42-03-78, (0552) 42-03-88 – начальник аварійно-диспетчерської служби підприємства.

Вам також може сподобатися

Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує перед херсонською громадою
Роботи, які виконувало КП «Херсонміськсвітло» 4 листопада

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X