«Транспортна» комісія розглянула та підтримала усі питання порядку денного

Депутатська комісіяНовини
👁 251

Сьогодні, 9 червня, відбулося засідання постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі під головуванням Юрія Стельмашенка.

На початку засідання розглянули проєкти рішень, які виносяться на розгляд засідання сесії міської ради 18 червня.  Комісія підтримала усі проєкти майже одноголосно.

Зокрема, серед підтриманих комісією питань були проєкти рішень про внесення змін до статутів комунальних підприємств, які здійснюють свою діяльність з обслуговування територій смт Антонівка, села Степанівка та Інженерне лише взимку.

У разі підтримки цього питання і на сесії міської ради, відповідні комунальні підприємства зможуть розширити свою діяльність та прибирати територію у будь-яку пору року, що допоможе підтримувати чистоту дитячих майданчиків, покіс трави, прибирання сухостою, прибирання сміття із зупинок.

Також депутати одноголосно підтримали питання надання матеріальної допомоги громадянам.

Члени комісії звернули увагу і на розгляд актуальних питань,  з якими звернулися мешканці міста та підтримали питання проведення ремонтів дорожнього покриття (від вул. Чорноморської до вул. Матроської, пров. Макіївський та деяких ділянок на Миколаївському шосе). На відповідних ділянках буде можливо виконати ремонтні роботи при сталій температурі повітря та відсутності опадів.

За зверненням мешканців вулиць Г. Сагайдачного та Староколодязної буде здійснено виїзд на об’єкт з метою подальшого здійснення ремонту стічної каналізації.

Загалом, комісія попрацювала продуктивно та розглянула усі питання порядку денного.

Вам також може сподобатися

Сьогодні, 10 червня 2021, на платформі ZOOM відбулося засідання круглого столу з питань дотримання прав жінок з інвалідністю, гендерної рівності та інвалідності в Херсонській області.
Про міські гроші

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X