“Транспортна” комісія розглянула 36 сесійних питань

Депутатська комісіяНовини
👁 298

Сьогодні комісія з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі розглядала питання, що виносяться на засідання сесії міської ради, яке відбудеться 17 грудня, а також листи та звернення громадян.
Серед іншого, депутати погодили проєкт рішення, що передбачає покладання окремих завдань адміністратора на старост та всі «земельні» питання.


Окрім того, на засіданні члени комісії детально вивчили зміни до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік. Зокрема, згідно з ними, коштом освітньої субвенції буде збільшено видатки на 49 тис. грн на придбання обладнання для харчоблока Херсонського НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-III ступенів» №15. А також збільшено виділення фінансування шляхом залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів (придбання системи відеоспостереження для ІРЦ №2, на придбання кондиціонера для ІРЦ №1) розміром 61,5 тис. грн.

А також депутати розглянули звіт щодо виконання бюджету Херсонської МТГ за 9 місяців 2021 року.
Загальний бюджет громади за 9 місяців складав понад 2 млрд 133 млн грн. Видатки ж – 1 млрд 891 млн грн. Бюджет по видатках виконано на 86,4 %.


Засідання комісії можна перглянути за посиланням.

Загалом депутати розглянули 36 сесійних питань.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулася прем’єра документального фільму «Розірви коло»
Підведені підсумки двох благодійних акцій у Дніпровському районі Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X