“Транспортна” комісія продовжила розгляд сесійних питань

Новини
👁 241

Постійна депутатська комісія з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі продовжила на сьогоднішньому засіданні розглядати проєкти рішень, що пропонуються на VII сесію міської ради.

Так, депутати проголосували за включення до порядку денного, зокрема, наступних питань:

  • Про затвердження змін та доповнень до Переліку об’єктів, на яких доручається управлінню капітального будівництва міської ради виступати замовником та виконувати роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту в 2021 році;

Мова йде про включення до цього Переліку будівництва II черги школи №23 на 600 відвідувачів. Роботи виконуються коштом Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету (11% від загальної вартості).

  • Про добровільну участь замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Херсонської міської територіальної громади;
  • Про звіт комунального підприємства “Сервіс-Опт” про виконання фінансового плану та роботу за 2020 рік;
  • Про звернення депутатів Херсонської міської ради VIII скликання до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра інфраструктури України та в.о. голови Державної служби морського та річкового транспорту України щодо захисту прав моряків тощо.

Також депутати проголосували за включення до порядку денного чергової сесії ряду земельних питань.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні Херсонводоканал здійснює ремонти
У кожному районі міста працюватиме робоча група із запобігання стихійній торгівлі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X