“Транспортна” комісія підтримала зміни до Програми розвитку міського пасажирського транспорту на 2018-2026 роки

Депутатська комісіяНовини
👁 291

Члени постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі на сьогоднішньому засіданні продовжили розгляд проєктів рішень, які виносяться на пленарне засідання Х сесії міської ради.

Загалом депутати розглянули 14 проєктів рішень, із них підтримано було 9.

Так, члени комісії проголосували за винесення до сесійної зали проєктів:

  • Про внесення доповнень та зміни до Програми розвитку міського пасажирського транспорту на 2018-2026 роки

Згідно проєкту, Програму планують доповнити розділом “Заходи щодо впровадження автоматизованої системи облiку оплати проїзду в громадському транспортi на територii Херсонської міської територіальної громади”.

  • Про розгляд прогнозу бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Проєктом цього рішення передбачено, що прогноз бюджету Херсонської міської територіальної громади на 2022 − 2024 роки зорієнтований на формування сприятливого економічного середовища, забезпечення збалансованості та стабільного функціонування бюджетної системи міста, стимулювання інноваційно-інвестиційної складової економіки міста, встановлення взаємозв’язку між соціально-економічними цілями розвитку регіону і можливостями бюджету, забезпечення виконання гарантованих державою соціальних зобов’язань.

Також було заслухано та підтримано ініціативу депутата В’ячеслава Білковського стосовно створення у Херсоні скверу ім.Джона Говарда.

Ігор Житченко, своєю чергою, відзначив, що питання обов’язково має бути винесене на розгляд громадськості, а депутати на наступному засіданні комісії мають розглянути власне ескіз скверу.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі змінили місце проведення виїзного прийому щодо субсидій
У міськраді працюють над новою схемою руху вантажівок

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X