Традиційна суботня ярмарка вакансій на сторінці Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва

Новини
👁 317

Традиційно в суботу я віддаю свою сторінку для пошуку та пропозицій роботи. Прочитайте уважно 👇

УВАГА: повідомлення із двох слів “шукаю роботу” завжди залишаються без відповіді. Ви повинні написати, яку роботу Ви шукаєте, ким, що вмієте робити, досвід роботи тощо.

ВАЖЛИВО: Тепер у телеграм-каналі https://t.me/kherson_misk та на сторінці у фейсбуці Херсонської міської ради https://www.facebook.com/khersoncouncil публікуватимуться ВАКАНСІЇ (тобто пропозиції роботи) від місцевих підприємців та роботодавців. Зараз підпишіться і стежте. Хештег для пошуку #єробота.

Перші пропозиції вже почали надходити.

РОБОТОДАВЦЯМ надіслати свої вакансії сюди: +38 097 551 4368 (тільки Телеграм) і ми опублікуємо їх для тих, хто шукає роботу.

Не впадайте у відчай, якщо не вдається знайти роботу відразу. Усі ваші повідомлення під цією посадою проглядаються потенційними роботодавцями, це гарантую. Чи не розповісте про своє бажання знайти певну роботу – ніхто про це і не дізнається. Наполегливість – перше правило у пошуку роботи.

Правила спілкування сьогодні:

  1. Коментарі поза темою пошуку або пропозиції роботи будуть видалятися.
  2. Повідомлення про пошук роботи починається словами “Шукаю роботу” і відразу ви пишете: яку роботу шукаєте, ким, які у вас навички, що вмієте робити, ким готові працювати і т.д. Зверніть увагу на свого потенційного роботодавця.
  3. Повідомлення про пропозицію роботи починаються зі слів “Є робота” і далі – у чому вона полягає, для кого, які вакансії і т.д.
  4. НЕ залишайте телефони та персональні дані у відкритому доступі. Спілкуйтесь про деталі співпраці у особистих повідомленнях.

    Усім вдалих пошуків. Поїхали!

Вам також може сподобатися

Список корисних посилань від МОЗ
Херсонський обласний центр служби крові звертається до донорів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X