«Товариш» з Херсоном та з херсонцями: над легендарним барком майорить прапор України (відео)

Новини
👁 938

Відповідне відео розмістила Херсонська морська державна академія.

” Сьогодні на щоглі барка Товариш-Горх Фок ви можете побачити український прапор, який співробітники судна підняли на знак солідарності з херсонцями та з усією Україною. «Дорогі друзі з Україні і особливо з Херсона, всі думки друзів з Німеччини зараз про вас. Щодня. Особливо невеличкої команди Горх Фока – екс-Товариша, на якому зараз ви може побачити прапор України, що майорить над Штральзундом. Найкращі побажання вам усім, Вульф Марквард.

Легендарний барк, довгий час був навчальним судном Херсонського морехідного коледжу, на ньому пройшли практику тисячі херсонців та українців. Зараз судно знаходиться у німецькому порту Штральзунд і наразі працює в якості музею. Активісти ведуть активну роботу, щоб повернути судно у море. «Перший рейс Горх Фока-Товариша буде в Херсон» – говорив раніше Вульф Марквард, один з керівників проекту по відродження вітрильника.

Співробітники зберігають пам’ять про херсонський період історії судна, адже саме в ці часи вітрильник здобув свою найбільшу славу – здійснював трансокеанічні рейси, перемагав в міжнародних регатах, брав участь у соціально значимих проєктах. Зараз ведеться робота по облаштуванню галереї капітанів «Товариша» – Семена Чорного, Володимира Васильєва, Володимира Антипова, Олега Ванденка, Бориса Кісова, Володимира Полозова, Євгена Гончарова, Юрія Кущенка. «Товариш» з Херсоном та з херсонцями!

Ми захоплені, але не здаємося. Дякуємо команді Gorch Fock I за позицію та підтримку”. – йдеться в повідомленні.

Вам також може сподобатися

В українському Херсоні відбувся “чистий четвер”
Херсонський обласний центр служби крові звертається до донорів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X