У Суворовському районі надають соціальні послуги громадянам похилого віку та особам з інвалідністю

НовиниНовини ОТГ
👁 174


Територіальний центр соціального обслуговування Суворовського району надає соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим (з-поміж осіб похилого віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як 4 місяці).
Територіальним центром здійснюється допомога щодо домашнього догляду, сприяння соціальній адаптації, а також надаються послуги представництва та консультування.


Окрім того, громадяни отримують необхідну допомогу для адаптації до сучасних умов життя, створення можливостей для розширення кола спілкування, урізноманітнення дозвілля, обміну досвідом, формування активної соціальної позиції в суспільстві та здобуття нових знань. Саме з цією метою розпочато набір слухачів на безкоштовні комп’ютерні, психологічні та інші курси в рамках соціально-педагогічної послуги «Університет третього віку». Також у громадян є можливість отримати послуги психолога, медичної сестри, перукаря, швачки, майстра з дрібного ремонту.


Шановні мешканці Суворовського району, якщо Вам відомо про громадян, які потребують допомоги, просимо інформувати Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Суворовського району м. Херсона: м. Херсон, вул. Маяковського, 18, тел. 26-51-75, 22-59-58. Графік роботи: понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця з 8.00 до 16.45 (обідня перерва з 12.00 до 12.45).

Вам також може сподобатися

До уваги представників ЗМІ! Відбудеться пресконференція
Чому у херсонців вилучають будинкові книги: пояснює директор департаменту адміністративних послуг Костянтин Хутковський

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X