Територіальний центр соціального обслуговування надав послуги «догляд вдома» 256 особам Суворовського району

НовиниНовини ОТГ
👁 267

З 27 вересня по 1 жовтня працівники Територіального центру соціального обслуговування Суворовського району здійснили 2 виходи за місцем проживання осіб, які знаходяться у складній життєвій ситуації.

Під час відвідування складені акти матеріально-побутових умов проживання, з’ясовані потреби у наданні соціальних послуг.

Також прийнято на обслуговування 1 особу, а 256 підопічним відділення соціальної допомоги надані соціальної послуги «догляд вдома», які налічують 1305 заходів.

З них, 376 заходів здійснено працівниками відділення денного перебування з надання соціальних послуг представництво інтересів, соціальна адаптація, консультування.

Крім цього, 7 особам надані послуги психолога територіального центру, а також Територіальним центром надано 78 соціально-побутових послуг (швацькі,  перукарські, майстра з дрібного ремонту помешкань) 63 особам.

ДОВІДКОВО. Соціальна послуга “догляд вдома” – допомога у самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування), у пересуванні в побутових умовах, у веденні домашнього господарства (закупівля продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прання, прибирання житла, оплата комунальних платежів, дрібний ремонт одягу), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами (виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб тощо); навчання навичкам самообслуговування; допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; психологічна підтримка; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів.

Допомогу в оформленні субсидій отримали 9 осіб, доставлено 15 безкоштовних екземплярів газети «Новий день» за місцем проживання підопічних, сформовано пакет документів для влаштування до будинку-інтернат 1 особі, подано пакет документів на матеріальну допомогу 1 особі.

1 особу влаштовано до будинку-інтернат на постійне місце проживання. За міською соціальною програмою «Соціальний захист», 26 осіб отримали 128 талонів на безкоштовне гаряче харчування, 1 особа отримала талон на прання білизни за муніципальною благодійною програмою «Вдячність».

12 підопічних відділення денного перебування прийняли участь в екскурсії «Прогулянки по Говардівській або Херсонська «чверть» британського філантропа».

Вам також може сподобатися

Херсонців поважного віку Суворовського району пригостили солодощами
Херсонський Водоканал ремонтує мережі за 4 адресами

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X