Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району Херсона інформує мешканців про COVID -19

НовиниСоціальна сфера
👁 213

Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району міста Херсона створений з метою надання соціальних послуг літнім, одиноким людям, особам з інвалідністю та громадянам, що потрапили у складні життєві обставини та потребують сторонньої допомоги – мешканцям району.                                

Ця соціальна установа, 23 соціальних робітники, що в ній працюють вже багато років і обслуговують 193 особи, перебувають у постійному пошуку нових форм задоволення потреб своїх підопічних, враховуючи виклики часу і зростаючі через це  життєві потреби клієнтів похилого віку. Саме таким викликом для всіх стала пандемія страшної хвороби COVID -19, не залишивши осторонь ні малих, ні людей поважного віку. Під час тривалих карантинних заходів у 2020-2021 роках соціальними робітниками відділення соціальної допомоги на дому здійснювався комплекс заходів та послуг, які забезпечували тривалу ізоляцію підопічних, фасувалися продукти харчування та особистої гігієни, по домівках розвозилася гуманітарна допомога (понад 400 наборів), яку надавали місцеві благодійники та волонтери.

Початок кампанії масової вакцинації херсонців, враховуючи велику кількість незрозумілої, часто фейкової інформації щодо необхідності вакцинації та її наслідків, якості тої чи іншої іноземної вакцини, поставив перед працівниками районного Територіального центру нове завдання: довести до своїх підопічних повні відомості з офіційних джерел щодо нагальної потреби захиститися від інфікування саме таким чином. Для цього соціальні робітники використовують будь-яку нагоду: як під час відвідування людей вдома, виконуючи хатню роботу чи інші послуги, так і під час їхнього відвідування Центру за послугами перукаря, медичної сестри, психолога тощо. Ось і сьогодні, одержуючи  послугу перукаря Центру Світлани Шишенко, яка, до речі, користується великою повагою серед літніх людей за свою майстерність, привітність та увагу, завітали ветерани Олександр Тихонович Авраменко та Валентина Михайлівна Рубан, які не лише отримали вичерпну інформацію щодо вакцинації, але й понесли своїм сусідам та близьким буклети для людей, віком 60+.

Вам також може сподобатися

Виконком міськради: прийнято 38 рішень
До уваги батьків дітей з інвалідністю

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X