Театр Куліша – у списках номінантів головної туристичної премії України

Новини
👁 228

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша претендує на першість у номінації «Доступний туризм. Безбар’єрна Культура», у рамках головної туристичної премії України «Ukraine Tourism Awards 2021».

До списку учасників у номінації «Доступний туризм. Безбар’єрна Культура», у якій  змагаються найкращі заклади культури, що створили безпечні та зручні умови для людей із особливими потребами, театр ім. Миколи Куліша потрапив невипадково, адже активно співпрацює із громадськими організаціями, які опікуються та захищають права людей з інвалідністю та надає підтримку театру, артистами якого є сонячні дітки.

Та, головне, у стінах театру реалізувалась мрія актора Віталія Пронька, який з раннього дитинства мріяв стати артистом, але через вроджені вади мало хто вірив, що йому таки вдасться досягнути бажаного. Проте Віталій довів: усі бар’єри – у нас в голові!

Наразі триває онлайн-голосування, за результатами якого оберуть трьох  фіналістів і розпочнеться наступний етап – оцінювання членами журі. І врешті у кожній номінації визначать лише одного переможця!

Щоб підтримати театр, переходьте за посиланням – https://cutt.ly/rYWK6PR, реєструйтеся і тисніть «Віддати свій голос».

Вам також може сподобатися

Соціальні служби міськради та поліцейські опікуються дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах
Інклюзивний театр при Гончарівці мав виступ на великій сцені у Києві

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X