Т.в.п. міського голови Галина Лугова: Херсон окупований, але нескорений

Новини
👁 117

Т.в.п. міського голови Галина Лугова звернулася до херсонців у День міста:

Дорогі херсонці!

Нині для всіх особливий час. Ми відзначаємо День героїчного міста.

Сьогодні, на жаль, наш рідний Херсон не побачить радісних дітей на вулицях, у парках не шумітимуть атракціони та ярмарки, моряки не крокуватимуть урочистою ходою і не віддаватимуть честь українському прапору, не лунатимуть співи вуличних концертів, не вийдуть на Дніпро яхти.

Цьогоріч через війну з росією ми з сумом спостерігаємо, за тим, що відбувається в місті. Ми бачимо, як під дулами ворожої зброї може знищитись все, що ми любили: вулиці, будинки, школи…, а також південна безтурботність жителів.

Тепер Херсон окупований. Але він нескорений. У ньому живуть такі ж, як і він, незламні, терплячі й щирі люди, що вільні духом. Тисячі херсонських полум’яних сердець пульсують вірою, що війна закінчиться, і чекають на звільнення.

Це місто об’єднало нас колись назавжди. Ми стали однією родиною, якій випала нелегка доля: хтось тікав під обстрілами на підконтрольну Україні територію, хтось шукає прихистку закордоном, хтось залишився з Херсоном і мужньо розділяє його біль, труднощі, жах окупації та темінь в’язниць, хтось служить у лавах збройних сил України.

Але де б ми не були, щоб ми не робили зараз, наші думки лише про перемогу, наші бажання – лише про звільнення Херсона.

Ми мріємо, щоб над ним знову замайорів український прапор.

І кожен з нас на своєму місці своїми діями продовжує наближати велику українську перемогу. І вже незабаром Херсон буде вільний, а ми всі зустрінемося й обнімемося у рідному місті.

Можливо, цей шлях довший, ніж би хотілося. Але щоб не сталося далі, які б труднощі не довелося здолати всім нам, пам’ятаймо, що Херсон був, є і буде Україна.

Перемога вже скоро!

Вам також може сподобатися

Про терор загарбників і віру в перемогу – у відео “Херсон. Місто заручників”
Маленькі херсонці можуть отримати українську реєстрацію при народженні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X