Ситуацію із заборгованістю заробітної плати на КП “Херсонкомунтранссервіс” міськрада взяла на контроль

Новини
👁 314

Станом на 16 червня 2021 року заборгованість із виплати заробітної плати на КП “Херсонкомунтранссервіс” становила 944,8 тис. грн. У міській раді взяли на контроль цю ситуацію, адже її потрібно якнайшвидше вирішувати. Від злагоджених дій залежить стабілізація ситуації та добробут десятків херсонських родин.

Тож 17 червня було проведено засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в області.

Комісія відбулась за участі в.о заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, радника міського голови Романа Головні, начальника відділу контролю за дотриманням законодавства управління економічної політики Департаменту економіки та інвестицій Анни Сінкевич та директора КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» ХМР Сергія Кіслих.

Керівник комунального підприємства повідомив, що протягом червня поточного року вже погашено 213 тис. грн заборгованості із виплати заробітної плати (станом на 1 червня 2021 року заборгованість із виплати заробітної плати цим підприємством становила 1 157,8 тис. грн).

В ході засідання сторони обговорили можливості та строки погашення боргу. КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» рекомендовано розробити графік погашення заборгованості та в максимально короткі строки розв’язати проблему.

Вам також може сподобатися

Юних херсонських художників відзначили за перемогу у Міжнародному конкурсі дитячого малюнку
Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про роботу, проведену з 14 по 18 червня 2021 року

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X