Ситуація в Антонівці залишається загрозливою

Новини
👁 463

Ситуація в смт Антонівка залишається загрозливою через постійні обстріли російськими збройними силами.

Упродовж останніх днів унаслідок прямого влучання постраждала адмінбудівля Антонівського старостату, загалом з листопада пошкоджено біля 500 приватних будинків міських жителів. Станом на сьогодні завершуються роботи з газифікації, біля 95% домогосподарств забезпечені газом, також біля 70% мають воду завдяки підключенню генератора.

На жаль, смт Антонівка залишається без електропостачання. Тривають відновлювальні роботи: біля 200 домогосподарств згідно з заявками отримали будівельні матеріали для тимчасового перекриття.

Жителі Антонівки регулярно отримують гуманітарну допомогу. У разі необхідності її отримання просимо звертатися до старостату або, у разі можливості, заповнити анкету тут.

Відвідують жителів громади і благодійники з закордону. Так, Ерік Валенчіч доставив теплі речі та генератор із Словенії, познайомився з антонівцями, був надзвичайно вражений силою опору ворогу та незламністю українців.

З огляду на кризову ситуацію Херсонська міська військова адміністрація вкотре закликає не зволікати з евакуацією в безпечні місця. Щодо евакуації слід звертатися на «гарячу лінію» ОВА за номерами: 0800330951 та 091 481 78 45.

Вам також може сподобатися

Інформація про роботу котелень в Херсоні станом на 27 грудня
Тривають роботи з відновлення критичної інфраструктури міської територіальної громади

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X