Ситуація у дитячому будинку сімейного типу Долошкан на контролі у всіх відповідних служб Херсона

Новини
👁 851

Через великий суспільний резонанс, інформуємо щодо ситуації з херсонським дитячим будинком сімейного типу Долошкан.

До соціальних служб і правоохоронних органів звернулись журналісти ток-шоу, яке виходить на одному із національних телеканалів. Вони надали фото та відеозаписи, на яких фігурують діти із херсонського дитячого будинку сімейного типу родини Долошкан з ймовірними ознаками побиття.

В.о. заступника міського голови Херсона Роман Головня взяв ситуацію під особистий контроль. У вівторок і четвер (27 та 29 липня) під головуванням Романа Головні відбулись наради щодо ситуації у будинку сімейного типу родини Долошкан, де виховуються 9 дітей. Участь у ній взяли представники ювенальної поліції міста, Корабельної районної у м. Херсон ради, соціальних служб та у справах дітей, управлінь охорони здоров’я та освіти.

Був напрацьований спільний алгоритм дій у рамках чинного законодавства. Також вжито заходів для повернення родини до Херсона. І вже ввечері 29 липня жінка із дітьми повернулась додому, до Херсона.

30 липня до родини виїдуть представники поліції, соціальних служб та психологи. Після огляду місця проживання дітей, спілкування із дітьми та прийомними батьками, будуть прийматись рішення щодо подальших дій відносно будинку сімейного типу.

Вам також може сподобатися

Людмила Щербина: «Якщо вже берусь за щось, то доводжу до кінця»
Де Херсонводоканал здійснює роботи сьогодні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X