Святковий заїзд юних велосипедистів відбувся у парку “Херсонська Фортеця”

Новини
👁 189

Святковий заїзд юних велосипедистів відбувся у парку “Херсонська Фортеця”. Ролики, самокати, велосипеди, скейти – сьогодні прогулянкові доріжки парку перетворилися на спортивні. Тут відбувся святковий заїзд до 30-ї річниці незалежності України, в якому взяли участь три вікових категорії дітей від 3 – 14 років.

Здавна заведено вважати, що поліція має контролювати, реагувати, штрафувати. Але наше основне завдання – попередити та запобігти. Це третя подібна велогонка і ми вже вбачаємо у цьому традицію, тим більше такі заходи привертають увагу до надзвичайно важливої теми – безпеки на дорогах для велосипедистів. Є водії, які не сприймають їх, як учасників дорожнього руху, а діти не знають, як поводитися на дорогах. Тому, це безпековий захід у першу чергу, але він цікавий і як розважальний“, – розповідає начальник Управління патрульної поліції Костянтин Дронгаль.

Перед початком заходу майбутні учасники зареєструвалися, їхні батьки погодили участь дітей у змаганнях. Отримавши номери, наклеїли їх на погруддя й виглядали, як справжні спортсмени! Доки тривала реєстрація і батьки й діти мали змогу побувати на різних локаціях: повторити правила дорожнього руху перед початком навчального року, дізнатися, як правильно надавати першу допомогу постраждалим, на еколокації сортувальних станцій Центру екологічної інформації ХОУНБ ім.Олеся Гончара ознайомитися з можливостями перероблення сміття, на локації для повнолітніх з VR “алко-окулярами” відчути, як почувається водій в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння за кермом, щоб ніколи у реальному житті цього не повторювати.

Для учасників велоперегонів підготували призи й подарунки: 9 переможців у своїх вікових категоріях отримали кубки від Патрульної Поліції та пам’ятні подарунки від організаторів й партнерів. Для кожного учасника підготували грамоту та суперкнигу про безпеку з флікерами. Окрім того, кожна дитина отримала приз від партнерів заходу в одній з 30 окремих номінацій.

Захід відбувся за підтримки Управління молоді і спорту Херсонської міської ради. Начальник управління Олексій Заболотний вважає, що такі заходи необхідні, адже дітей потрібно змалку залучати до здорового способу життя:

Ми підтримуємо заходи на зразок сьогоднішніх дитячих велоперегонів, тому що важливо залучати дітей змалку до активного та здорового способу життя. А коли ще й з такої нагоди, як День незалежності України, — це двічі важлива справа. Ми формуємо покоління здорової, патріотично налаштованої молоді, справжнього громадянина. І святкуємо День незалежності разом!”, – підсумував Олексій Заболотний.

Організатори: БФ “Майбутнє Херсонщини”, Управління патрульної поліції Херсонської області, ГО “ВелоХерсон”

Вам також може сподобатися

Концертно-спортивна програма до Дня незалежності України відбулась на набережній Херсона
На площі Свободи “Херсон Community Хор” виконав Державний Гімн України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X