«Святкові заходи об’єднують людей»: на Острові відзначали День міста

НовиниСоціальна сфера
👁 524

Святкування Дня міста у Херсоні вже почалися. Якщо вчора ще висаджували дерева й влаштовували краєзнавчі квести, то вже сьогодні у кожному мікрорайоні міста звучить музика, лунають пісні і хочеться танцювувати разом з юними артистами.

На Острові мешканців мікрорайону, його гостей та творчі колективи гостинно приймав стадіон комунального закладу «Розвиток спорту».

На святкування Дня міста до «островитян» разом зі своєю командою та депутатами завітав міський голова Ігор Колихаєв:

«Святкові заходи об’єднують людей, тому вони – важлива складова наших взаємовідносин. Та ще й коли діти посміхаються, коли в них горять очі – це багато чого вартує!  Херсон має стати містом щасливих людей!» – сказав на урочистостях Ігор Колихаєв.

Святкування тільки починаються. Завтра, 18 вересня, урочистості до 243-річчя з Дня заснування міста почнуться о 8 ранку. З планом заходів можна ознайомитися за посиланням.

Стосовно роботи громадського транспорту, начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун повідомляє, що після 23:00 від парку Слави більше ніж 80 автобусами можна буде дістатися до мікрорайонів Корабел, Шуменського, Таврійського, Житлоселища, ХБК, смт Антонівки, також додатково здійснюватимуться перевезення до Комишан, Степанівки, Зеленівки та Молодіжного.

Вам також може сподобатися

У Херсоні “ЕтноФест” об’єднав мешканців Шуменського мікрорайону
У Херсоні стартував відкритий фестиваль джазової музики «Джаз на Суворова»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X