Суворовська райрада провела профілактичні рейди «Сім’я» та «Урок»

НовиниНовини ОТГ
👁 92

14 вересня спеціалістами служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради спільно з представниками Управління патрульної поліції в Херсонській області Департаменту патрульної поліції  проведено профілактичні рейди «Сім’я» та «Урок».

Мета – профілактично-роз’яснювальна робота з родинами, відносно яких складено рапорти ДПП УПП в Херсонській області НПУ з приводу вчинення домашнього насильства. Також перевірено сім’ї щодо відвідування навчальних закладів дітьми, які перебувають на обліку служби.

Батькам дітей надано необхідні роз’яснення та рекомендації щодо недопущення фактів домашнього насильства в родинах та попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків в частині сприяння здобуттю дітьми загально-середньої  освіти.

Служба у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради звертається до мешканців району:

Якщо вам стало відомо про випадки, що можуть спричинити загрозу життю та здоров’ю дитини, просимо негайно звертатися до служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради, за адресою: м. Херсон,  просп. Ушакова, 47, тел. (0552) 26-51-91, 49-31-24 або до Херсонського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Херсонській області за адресою: м. Херсон, вул. Маяковського, 10 (телефон чергової частини (0552) 45-97-80; 22-33-02 або «102»).

Вам також може сподобатися

Хроніка футбольного турніру «Шкіряний м’яч-2021»
Морські традиції, циркове мистецтво та екологія: чим дивуватимуть херсонців на День міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X