Суспільне оголосило про прийом заявок на участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення – 2024

Новини
👁 35

Суспільне оголосило про початок прийому заявок на участь у національному відборі на участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення – 2024.

Заявки приймаються через форму на сайті junior.eurovision.ua з 5 червня до 3 липня 2024 року включно.

Організатори зауважують, що цього року спрощено умови участі в Нацвідборі: тепер мати авторську пісню не обов’язково.

При цьому юні автори все ще мають змогу подати на розгляд додаткову авторську пісню за бажанням — проте ця опція ніяк не впливає на можливість проходження до наступного етапу відбору. 

Детальніше про умови участі:

— Участь у Нацвідборі можуть взяти діти віком від 9 до 14 років. Як і в попередні роки, до участі у відборі допускаються як сольні виконавці, так і гурти, склад яких не перевищує 6 осіб.

— Цьогорічна заявка на участь у Нацвідборі складається з відеозаписів живого виконання двох кавер-версій популярних пісень в різних стилях та відеовізитівки з представленням юного артиста. 

— За бажанням учасники можуть подати на розгляд додаткову авторську пісню: при цьому допускаються демоверсії, які, в разі проходження до фіналу, будуть доопрацьовуватися. Подання авторської пісні не впливає на можливість проходження учасника до наступного етапу відбору — це радше додаткова можливість. Якщо дитина, яка подала авторську пісню, потрапить до списку фіналістів, Суспільне на свій розсуд визначить — залишити цей трек для виконання учасником у фіналі відбору чи надати нову оригінальну композицію. 

— У випадку подання учасником додаткової авторської пісні вимогами передбачений хронометраж від 2,5 до 3 хвилин. Крім того, пісня не повинна бути оприлюдненою до 1 травня 2024 року, а її текст має бути щонайменше на 60% україномовним. 

— За результатами загальнонаціонального попереднього відбору до 25 липня буде сформовано лонглист до 15 учасників, які візьмуть участь у літній «зірковій школі». 

— З метою надання професійних консультацій до участі в «зірковій школі» буде залучено експертну раду, до якої увійдуть три представники музичної індустрії. 

— За результатами навчання у «зірковій школі» та консультацій з експертами буде обрано 6 фіналістів Нацвідбору, після — відбуватиметься підготовка пісень, з якими учасники виступлять у фіналі.

— Фінал Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2024 відбудеться у вересні в онлайн-форматі.

Додаткова інформація про конкурс сайті junior.eurovision.ua.

Вам також може сподобатися

На маршрутах міста працюють 91 одиниця транспорту
Херсонець Ігор Коваленко став переможцем чемпіонату Одеської області з пляжного волейболу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X