Сучасний спортивний майданчик відкрито в Херсоні

Новини
👁 696

Штучної трави – 1200 кв.м, поліуретанового покриття – 2200 кв.м, загальна площа – 3500 кв.м, три локації: футбольне поле, майданчик для волейболу та баскетболу, силовий блок – такий сучасний спортивний майданчик відсьогодні працює для херсонців. Знаходиться він на території парку «Херсонська фортеця», вхід з вулиці Університетської. Сталося відкриття в рамках святкування Дня міста, який Херсон гучно відзначав 18 вересня.

За словами міського голови Ігоря Колихаєва, реалізація проєкту стала можливою завдяки спільній праці депутатів усіх фракцій депутатського корпусу Херсонської міської ради.

«Від імені всіх херсонців я дякую депутатам за те, що вони сприйняли ідею популяризації здорового способу життя й виділили кошти на перший спортивний майданчик такого рівня. В наших планах установити такі локації в кожному районі міста, аби містяни будь-якого віку могли займатися спортом в гарних умовах і тримати себе у формі», – зазначив Ігор Колихаєв.

Привітала присутніх з подією й секретар Херсонської міської ради Галина Лугова. Вона так само відзначила спільну роботу депутатського корпусу й завірила містян, що депутати й надалі дослухатимуться до думки населення, впроваджуючи в життя прохання херсонців.

Безпрецедентним випадком назвав факт будування цього майданчика головний забудовник, який і впроваджував ініціативу херсонського мера, Сергій Крецу.

«Ще ніколи в житті ми не будували так швидко: від початку робіт до здачі в експлуатацію минув лише місяць. І весь цей час міський голова нас контролював – о 6 ранку та о 12 ночі. Вам пощастило з очільником міста: такими темпами Херсон наздожене найрозвинутіші міста дуже швидко, чого я вам і бажаю!», – зазначив він.

Спортивний майданчик передано на баланс КП «Парки Херсона», яке й слідкуватиме за збереженням об’єкту. Після урочистої частини міський голова нашвидкуруч зібрав команду з депутатів та чиновників і зіграв зі спортивною малечею у футбол.

Вам також може сподобатися

Херсон – казкове місто: відбувся фестиваль «Казка в моєму місті»
Ігор Колихаєв вручив грошові сертифікати херсонським паралімпійкам

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X