Студентів ХДМА навчили реагувати в екстрених ситуаціях

Новини
👁 264

22 вересня для студентів Херсонської державної морської академії провели спеціальне об’єктове тренування за темою: «Дії органів управління цивільного захисту академії з організації захисту учасників освітнього процесу, проведення аварійних і інших невідкладних робіт в ході ліквідації наслідків НС техногенного характеру».

На тренуванні зі студентами відпрацювали порядок взаємодії цивільного захисту ХДМА та служб екстреного реагування в умовах наявності постраждалих.

У ході тренування проведена наочна робота Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Херсонській області в частині здійснення евакуаційних заходів умовного потерпілого з другого поверху учбового закладу. Фахівцями бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги було продемонстровано прийоми надання медичної допомоги умовним постраждалим при різних видах травм.

В цілому об’єктове тренування в академії було організовано та проведено на достойному рівні. Учасники заходу та присутні отримали практичні знання щодо проведення евакуаційних, рятувальних та інших невідкладних робіт в ході ліквідації наслідків НС техногенного характеру.

Вам також може сподобатися

Вітаємо херсонського весляра-академіста Артема Морозова з двократним Чемпіонством у складі збірної команди України на Чемпіонаті Европи
У Херсоні відбулась лекція щодо протидії стріт-харасменту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X