Студентам медичних та фармацевтичних спеціальностей дозволили працювати в аптеках

Новини
👁 152

Під час війни багато працівників аптечних мереж виїхали до західних регіонів країни.

Частина фармацевтів не працює, бо не може дістатися до робочого місця.

«Це призвело до того, що більшість аптечних пунктів у містах, біля яких точаться бойові дії, зачинені. Для того, щоб надати українцям доступ до медичних препаратів, потрібно негайно поновити роботу аптек», — пише голова Комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

Михайло Радуцький повідомив, МОЗ дозволило в умовах воєнного стану студентам медичних, фармацевтичних спеціальностей та педагогам медичних вишів працювати в аптеках. Вони можуть залучатись на наступні посади: асистент фармацевта та помічник фармацевта. Така допомога під час війни є дуже цінною для країни, зазначив Голова Комітету.

Ще аптечні мережі запрошують на роботу водіїв та працівників для роботи на складах лікарських засобів. Наразі МОЗ працює над створенням телефонної лінії, де HR-спеціалісти надаватимуть інформацію про вакансії для фармацевтів. На даний час контакти для працевлаштування доступні за посиланням: https://bit.ly/3MBXRXF

«Також важливо, щоб фармацевти, які змінили місце проживання, виходили на роботу до аптечних закладів, що працюють поблизу. В першу чергу це стосується тих, хто виїхав до західних регіонів», — наголосив Михайло Радуцький.

Вам також може сподобатися

Дорогі волонтери, увага!
У Херсоні працюють точки продажу продукції Маслозаводу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X