Інформаційна безпека для родин зниклих безвісти: про що потрібно пам’ятати

Новини
👁 87

В Офісі Уповноваженого зі зниклих безвісти наголошують: родичі повинні дотримуватися правил інформаційної безпеки в інтернеті. Інакше можна нашкодити процесу пошуку та навіть життю їхніх рідних.

Три вимоги інформаційної гігієни: Не передавайте власникам/користувачам пабліків, телеграм-каналів чи груп паспортні й особисті дані про себе чи зниклого родича.

Довіряйте лише офіційним пошуковцям, а саме: Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти, Національному інформаційному бюро, СБУ, Координаційному штабу з поводження з полоненими.

Якщо випадково побачили на фото чи відео у пабліку (навіть ворожому) рідну людину, зробіть скриншот, стоп-кадр, запишіть дату і час допису, випуску новин. Усе це допоможе професійному пошуку й може бути доказом у такій роботі. «Втратили зв’язок із рідними, зробіть усе згідно з чітким алгоритмом дій.

Публічність у мережі заважає й ускладнює процес пошуку людини. Слід пам’ятати головне правило: не нашкодь! Ми ж своєю чергою зробимо все можливе, щоб ви якнайскоріше змогли обійняти своїх рідних!» – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Нагадаємо, якщо ви втратили зв’язок із близькою людиною, можете звернутися на нашу гарячу лінію: 0 800 339 247 або ж написати у WhatsApp/Viber/Telegram на номер: (095) 896-04-21. Також можна повідомити про зниклого особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26.

Мінреінтеграції

Вам також може сподобатися

У Херсонській тергромаді фіксуються отримані через ворожі обстріли пошкодження об’єктів
Корисні посилання на відеоінструкції щодо адмінпослуг, які можна отримати онлайн

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X