Стартував Національний конкурс «Благодійна Україна», у рамках якого буде відзначено регіональних благодійників та волонтерів

Новини
👁 226

З метою відзначення кращих благодійників та волонтерів, найефективніших доброчинних ініціатив в українському громадському просторі, Асоціація благодійників України уже в п’ятнадцяте організовує проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна».

Цьогоріч організатори мають на меті зробити акцент саме на регіональних лауреатах конкурсу, провівши серію публічних акцій, зокрема в Херсонській області –  «Регіональний форум «Благодійна Херсонщина».

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Кількість поданих заявок від однієї організації/фахівця є необмеженою.

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми.

Деталі конкурсу дивіться за посиланням – https://cutt.ly/5TmbtGS

Збір конкурсних заявок триватиме до 15 березня 2021 року.

Вам також може сподобатися

У темну пору доби точки зовнішнього освітлення в місті працюють за графіком
Інформація стосовно теплопостачання станом на 17 листопада

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X