Стартує конкурс наукових робіт з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини

Новини
👁 102

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та Проєктом Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні» проводять ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини.

 На Конкурс приймаються індивідуально підготовлені, якісні, зокрема й з погляду академічної доброчесності, неопубліковані наукові роботи, які не отримували нагород інших конкурсів. Загальну інформацію про Конкурс, пріоритетні напрями досліджень, вимоги щодо учасників і наукових робіт, подання та оцінювання наукових робіт, номінації й відзначення переможців, їх наукових керівників, їх закладів вищої освіти і наукових установ викладено в Інформаційному листі, що додається.

informatsijnyj_lyst_iii_vseukrainskyj_konkurs_naukovykh_robit_z_bpl

Оголошення про Конкурс розміщено на офіційному веб-сайті Інституту ˗ http://www.iepd.kiev.ua/?p=15297.

 Інформація про заходи в рамках Конкурсу публікуватиметься на веб-сайтах і фейсбук сторінках Інституту і Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

 Учасникам Конкурсу необхідно до 22 жовтня 2023 р. (включно) надіслати заявку щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію підписаної рецензії наукового керівника здобувача вищої освіти на ел. адресу Оргкомітету: [email protected].

 Контакти представників Оргкомітету для консультацій:

Санченко Алевтина Євгенівна – координатор Оргкомітету (ел. адреса: [email protected]), Заблодська Інна Володимирівна (тел.: +380504764030, ел. адреса: [email protected]) – із загальних питань; Ромахова Оксана Олександрівна (тел.: +380668546755, ел. адреса: [email protected]) та Міщенко Вікторія Сергіївна (тел.: +380952101185, ел. адреса: [email protected]) – з питань оформлення, подачі, допуску до участі та перевірки наукових робіт.

Вам також може сподобатися

Вчора працівниками КП «Херсонміськсвітло» було виконано ряд робіт
Роботи з благоустрою міста та вивозу сміття тривають

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X