Старости та керівники комунальних підприємств округів отримують консультації у фахівців міськради

НовиниСоціальна сфера
👁 168

На одній з нарад під головуванням міського голови Ігоря Колихаєва з’ясувалося, що у старост округів та керівників комунальних підприємств, розташованих на приєднаних територіях, виникає безліч питань стосовно їхньої діяльності у правовому полі, та інтеграції до системи міського господарства. До листопада 2020 року комунальники округів працювали з бюджетами сільських та селищних рад. Після утворення Херсонської міської територіальної громади, ці підприємства приєдналися до загальної системи міського господарства. Отже, тепер фінансування їхньої діяльності здійснюється з міського бюджету.

Ігор Колихаєв дав доручення своєму раднику – В’ячеславу Білковському, посприяти обізнаності старост. 12 липня старости отримали першу консультацію. Вона стосувалася тендерних закупівель – проведення тендерів та роботи у системі “Prozorro”. Консультацію старостам надала начальниця відділу державних закупівель Наталія Сурма.

Далі на прохання радника міського голови, начальниця відділу економічного аналізу управління економічної політики департаменту економіки та інвестицій Галина Лобода організувала зустріч для керівників комунальних підприємств. 28 липня директори та головні бухгалтери комунальних підприємств мали змогу отримати консультації у фахівців трьох департаментів: департаменту економіки та інвестицій, департаменту фінансів та департаменту міського господарства. Комунальники відпрацьовували практичні аспекти в роботі своїх підприємств, що знаходяться на території старостатів. За словами В’ячеслава Білковського, такі зустрічі проходитимуть регулярно.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв власним коштом оплатив розмітку на відремонтованій вулиці
У Суворовському районі тривають покоси

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X