Стан ремонту дороги по вулиці Нижній перевіряла комісія міськради

НовиниСоціальна сфера
👁 108

Сьогодні, 29 липня, комісія у складі представників міської, районної ради та комунальних підприємств Херсона перевіряла стан поточного ремонту дорожнього покриття, який проводили навесні 2021 р. по вул. Нижній. Зокрема, перевіряючих цікавила ділянки від вул. Робочої до вул. Філатова.

За повідомленням підрядника, на проведення поточного ремонту цієї ділянки витратили близько 320 тис. грн. Ремонтні роботи проводилися з метою приведення дороги до проїзного технічного стану та для розвантаження регульованого перехрестя вул. Робочої та вул. Олександрівської.

Також комісія перевірила стан зелених насаджень та освітлення на вказаній ділянці. КП «Херсонміськсвітло» надали вимогу, щодо приведення до працездатного стану декілька точок вуличного освітлення. Управлінню транспортної дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства надали вимогу щодо включення у план графік прибирання прибордюрної смуги на вище вказаній ділянці.

Перевірку здійснювали: Антон Комаров, заступник голови Корабельної районної у місті ради, головний інженер КП «Херсонміськсвітло» Сергій Копилов, головний інженер КП «Міське дорожнє управління» Володимир Терещенко, головний спеціаліст інспекції з контролю за благоустроєм Артем Бондаренко, заступник директора МКП «Міське дорожнє управління» Сергій Бондар.

Вам також може сподобатися

Роботи, які виконало КП “Херсонміськсвітло” сьогодні
У місті продовжують роботу з демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X