Спортивними змаганнями завершилася робота у Херсоні фан-зони Паралімпійських ігор

НовиниСоціальна сфера
👁 232

5 вересня  закінчилися XVI Паралімпійські ігри Токіо. І так само завершилася робота єдиної в Україні фан-зони Паралімпіади-2020, яка працювала у ТРЦ «Фабрика». Ведучий щоденників Паралімпіади – фахівець із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Віктор Булка підбив підсумки досягнень української збірної, до якої входять дві херсонські спортсменки – Єлізавета Мерешко та Яна Лебєдєва:

«Мав велику честь долучитися до цікавої події у ролі ведучого, тим самим – підтримати нашу незламну, мужню та сильну Духом збірну паралімпійську команду України, яка вкотре довела, що все МОЖЛИВО! Збірна України здобула 98 медалей: 24 золотих, 47 срібних та 27 бронзових. За кількістю медалей Україна – п’ята на Паралімпіаді, у медальному заліку – шоста.

Ключові факти: Україна здобувала медалі в 10 різних видах спорту. Найбільше – у плаванні (43). Українські спортсмени встановили 8 світових рекордів на Паралімпіаді-2020: п’ять у плаванні, три в легкій атлетиці. 98 медалей – другий результат за кількістю нагород для України за час виступів на Паралімпіаді», – підсумовує Віктор Булка.

Завершальним акордом роботи фан-зони стали змагання з бочче та настільного тенісу серед працівників ТРЦ “Фабрика”, ДЮСШІ, ХРЦ “Інваспорт”, Херсонського відділення НОК України, Херсонської обласної ради та відвідувачів ТРЦ, які провели Руслан Малашенко, Роман Панасюк та Ігор Величко.

Переможців і призерів нагородили пам’ятними медалями та дипломами ТРЦ” Фабрика”.

Організатори висловлюють вдячність ТРЦ” Фабрика” за підтримку фан-зони як організаційно, так і фінансово.

 

Фото: Руслан Малашенко

Вам також може сподобатися

Херсонців запрошують зустріти паралімпійську призерку Яну Лебєдєву
Херсонський Водоканал оголошує творчий конкурс для школярів і студентів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X