Соціальні служби міськради та поліцейські опікуються дітьми, що опинилися у складних життєвих обставинах

НовиниСоціальна сфера
👁 195

У Херсоні фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з поліцейськими продовжують опікуватися долею двох дітей, які залишилися без батьківського піклування та опинилися в складних життєвих обставинах.

Фахівці із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з працівниками сектору протидії домашньому насильству ГУНП  відвідали родину, де жінка взяла на виховання двох дітей своєї родички: 16-річну дівчинку та її 5-річного братика. Ці сім’я потребує постійної уваги, підтримки та допомоги.

Нагадаємо, що минулого року дівчинка стала постраждалою від домашнього насильства зі сторони рідного батька та дядька. Дитину вилучили з сім’ї, дівчинку та її братика нині виховує тітка. Фахівці не залишили діток без уваги, продовжують опікуватися їх долею та допомагають долати життєві труднощі.

Фахівці із соціальної роботи Центру та поліцейські допомогли неповнолітній в оформленні прописки й паспорта громадянки України, нині дівчинка навчається у професійно-технічному училищі й мешкає у гуртожитку. Також, поліцейські у вільний від роботи час допомагали сім’ї зробити ремонт в одній з кімнат. За потреби дітям передають одяг та продукти харчування.

Цього разу працівники Центру та сектору протидії домашньому насильству ГУНП відвезли родині іграшки для хлопчика та найнеобхідніші продукти харчування (овочі та домашні заготівлі). З дівчинкою постійно підтримують зв’язок, цікавляться її успіхами у навчанні, підтримують та дають необхідні поради.

Вам також може сподобатися

Розпочалася інформаційна кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»
Театр Куліша – у списках номінантів головної туристичної премії України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X