Сорок шоста доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню

Новини
👁 715

Оперативна інформація станом на 6.00 10.04.2022.

Противник продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої Держави. Намагається прорвати оборону підрозділів Збройних Сил України у районі міста Ізюм, встановити повний контроль над містом Маріуполь. Також, окупанти намагаються покращити тактичне положення своїх підрозділів на Миколаївському напрямку, – повідомляє Угруповання військ “Південь”.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін в положенні та діяльності військ противника не відмічається.

На Слобожанському напрямку ворог продовжує часткове блокування міста Харків, здійснює обстріли міста з використанням реактивних та ствольних артилерійських систем й мінометів. Переміщує додаткові підрозділи до району міста Ізюм з метою здійснення посилення угруповання на вказаному напрямку.

В Донецькому та Таврійському районах окупант здійснює артилерійські та мінометні обстріли на більшості напрямків. Проводить штурмові дії в місті Маріуполь, наносить авіаційні удари, намагається захопити центральну частину міста.

На Південнобузькому напрямку ворог в черговий раз намагався встановити контроль над населеним пунктом Олександрівка. Успіху не мав. Втратив до ротної тактичної групи особового складу та техніки.

Окупанти продовжили обстрілювати з артилерії Нововоронцовку, Мар’янське, Новогригорівку та Шевченкове.

У зв’язку з чисельними санітарними втратами в особовому складі та техніці окупанти розгорнули військові шпиталі та ремонтні майстерні військової техніки на тимчасово зайнятих територіях Харківської, Запорізької та Херсонської областей. Водночас в умовах постійного надходження поранених військовослужбовців збройних сил російської федерації у шпиталях окупантів не вистачає кваліфікованого медичного персоналу. Крім того у ворога є проблеми з запасами медичних препаратів, поповнення яких практично не здійснюється. Також, особовий склад ремонтних майстерень по відновленню техніки ворога вимушений працювати цілодобово в умовах відсутності стабільного постачання запасних частин та агрегатів.

Відмічається прибуття ремонтно-відновлювальних бригад з території російської федерації (Ярославська область) для проведення ремонтно-відновлювальних робіт на шляхах залізничних сполучень на тимчасово окупованих територіях Харківської області.

У населених пунктах Мелітопольського району Запорізької області противник продовжує обшуки помешкань цивільного населення. Перевіряє документи проживаючих, наявність автомобільного транспорту, запас продуктів харчування. Здійснює допити щодо працевлаштування близьких родичів та інформацію щодо колишніх співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО/ООС.

В місті Нова Каховка окупанти використовують потужності місцевих типографій для підготовки агітаційних матеріалів (брошур, буклетів, плакатів, бланків) для проведення «референдуму» щодо створення так званої «Херсонської народної республіки».

На ТОТ Луганської області посилюються заходи російсько-окупаційних адміністрацій з примусової мобілізації населення на тимчасово окупованих територіях.

На території Донецької та Луганської областей захисниками та захисницями України за минулу добу відбито вісім атак ворога, знищено чотири танки, вісім одиниць броньованої та сім одиниць автомобільної техніки противника.

Угрупованням Повітряних Сил Збройних Сил України за попередню добу було уражено тринадцять повітряних цілей: три літаки, один вертоліт, п’ять БПЛА та чотири крилаті ракети.

Віримо у Збройні Сили України! Зберігаємо спокій! Разом до перемоги! Слава Україні!

Вам також може сподобатися

11 квітня на маршрути вийшло 124 автобуси та 20 тролейбусів
Херсонці стали прикладом сміливості для всієї України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X