“Сонячні діти Херсонщини” концертом відкривають новорічні святкування

Новини
👁 289

Головна ялинка Херсона офіційно відкривається 19 грудня біля ККЗ “Ювілейний”. Херсонська обласна організація підтримки дітей із синдромом Дауна та їхніх сімей “Сонячні діти Херсонщини” не стала чекати – діти підготували концертну програму й дали її сьогодні, 11 грудня, біля ялинки на території ТРЦ “Фабрика”. Висловила підтримку дітям та їхнім батькам від імені міського голови Ігоря Колихаєва та депутатів секретар міськради Галина Лугова:

“Театральна студія “Світло в тобі” подарує нам чудовий захід і ми зможемо насолодитися творчістю таких гарних діточок. Хочеться побажати кожному здоров’я, любові, злагоди, добра й тепла. Новорічні дива починаються!”, – сказала на початку заходу Галина Лугова.

Інклюзивна театральна студія “Світло в тобі”, артистами якої є діти з інвалідністю, показали виставу, танцювальні номери.

Колектив існує 3 роки і є переможцем багатьох фестивалів. Наших соняхів зустрічали оплесками у Херсоні, Миколаєві, Бердянську, Харкові, Луцьку, Чернівцях, Києві. Студію створили з метою реабілітації дітей з особливими потребами, підвищення самооцінки, налагодження комунікації між дітьми та організація дозвілля.

Херсонська міська рада надає організації підтримку: цьогоріч виділили 187 тис. грн на ліквідацію наслідків підтоплення у приміщенні, де знаходиться Інклюзивний простір дитячих мрій “Сонячний світ”. Також надали кошти для 14-денного відпочинку 20 дітей з одним із батьків на суму 283 тис. грн.

Вам також може сподобатися

Офтальмологічне відділення лікарні ім. А. і О.Тропіних запрацювало у звичному режимі
У Херсоні відбувся суботник у сквері ім.Олени Микитась

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X