Сьогодні здійснено комісійне обстеження якості ремонту доріг у Херсоні на трьох об’єктах

Новини
👁 654

Сьогодні здійснено комісійне обстеження якості ремонту доріг у Херсоні на трьох об’єктах.

Так, перевірено:

  • вулицю Іллі Кулика (від проспекту Ушакова до вулиці Залаегерсег), де поточний середній та ямковий ремонт дорожнього покриття виконано комунальним підприємством «Міське дорожнє управління».
  • перехрестя проспекту Ушакова та вулиці Грецької, поточний ремонт зазначеного об’єкта здійснено підрядною фірмою ТОВ «Камелія»;
  • вулицю Шенгелія, на якій підрядною організацією ТОВ «АМС» виконано поточний ремонт.

Начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міськради Марина Віркун пояснює: «Виконані підрядниками ремонтні роботи, відповідно до складеного дефектного акту та технічних вимог, приймає спеціаліст з технагляду управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку. Наразі, за дорученням міського голови, здійснюється комісійне обстеження проїжджої частини та стан благоустрою території, де виконувалися роботи».

До перевірки залучені представники департаменту міського господарства,  управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку, депутати міськради, Інспекції з контролю за благоустроєм, представників громадських організацій, ЗМІ та мешканців міста.

Як зазначає Марина Віркун, на сьогодні результати ремонтну дорожнього покриття помітні, прохідність доріг на більшості вулиць стала кращою, особливо там, де проїздить громадський транспорт, адже на відновленні асфальтного покриття саме на цих вулицях і було зосереджено увагу.

Отже, після проведення сьогоднішнього комісійного обстеження  фахівці складуть відповідний акт, адже від того, чи виконав підрядник умови договору, залежатиме чи отримає він кошти за свою роботу.

Вам також може сподобатися

Із 23 вересня – «жовтий» рівень епідемічної небезпеки
Виконком міськради підтримав 25 питань із 26 порядку денного

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X