Сьогодні відбувся круглий стіл за участі комунальних підприємств

Новини
👁 389

2 липня, за ініціативи секретаря Херсонської міської ради Галини Лугової та заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Володимира Пепеля відбувся круглий стіл.

До участі у роботі круглого столу запросили: керівника міського комунального підприємства «Херсонський водоканал» Віктора Скоблікова, керівника міського комунального підприємства «Херсонміськсвітло» Андрія Балюка, депутатів міської ради, старост прилеглих територій, які увійшли до Херсонської міської територіальної громади.

Учасники  засідання обговорили ряд важливих питань, зокрема відновлення водопровідної мережі, забезпечення населення водою, що відповідає санітарним нормам.

За словами Віктора Скоблікова, наразі водоканал працює над проєктом «Капітальний ремонт водогону від вулиці Івана Богуна до НСВ-3 у м. Херсоні», роботи здійснюються коштами водоканалу. Реалізація проєкту дасть змогу забезпечити жителів Шуменського мікрорайону якісною питною водою.

Також обговорили питання тампонування 10 свердловин, що знаходяться на території Херсонської міської територіальної громади. Ці свердловини забруднюють водоносний горизонт і як наслідок, відбувається забруднення вод суміжних свердловин із якісною водою. На тампонування 10 свердловин треба 978 тисяч гривень.

Старости старостинських округів домовились із керівником МКП «Херсонміськсвітло» Андрієм Балюком про встановлення ліхтарів, які придбанні мешканцями за власні кошти.

На придбання чергової партії ліхтарів для встановлення у місті заплановано виділити 109 тисяч гривень.

За результатами круглого столу вирішили підготувати ряд проєктів рішень сесії міськради, щоб розпочати обговорювати їх на засіданнях постійних комісій. Зокрема, питання зі свердловинами у с. Комишани планують розглянути на профільній комісії уже 8 липня.

Такі зустрічі планують проводити кожного тижня, адже існує ще безліч питань, що потребують вирішення.


Вам також може сподобатися

Сьогодні вчергове відбулась робоча нарада секретаря міської ради Галини Лугової зі старостами округів
В.о. заступника міського голови Роман ГОЛОВНЯ звітує за роботу, проведену за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X