Сьогодні відбулося засідання коордради з питань детінізації та легалізації зайнятості населення

Новини
👁 169

Сьогодні під головуванням заступника міського голови Оксани Рукавішнікової відбулося координаційної ради з питань детінізації та легалізації зайнятості населення, забезпечення податкових надходжень до бюджету Херсонської міської територіальної громади.

У ході засідання члени ради заслухали суб’єктів господарювання, на яких існує заборгованість по сплаті земельного податку та по сплаті податку на нерухоме майно.

Нагадаємо, координаційна рада з питань детінізації та легалізації зайнятості населення, забезпечення податкових надходжень до бюджету Херсонської міської територіальної громади створена розпорядженням міського голови Ігоря Колихаєва.

Координаційна рада є консультативно-дорадчим органом, діяльність якого спрямована на погодження дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, податкових та фінансових органів, підприємств, установ і організацій щодо виявлення випадків приховування зайнятості працівників, аналізу причин та визначення заходів стосовно запобігання даним явищам з метою скорочення «тіньового» сектора економіки, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, державних цільових фондів та забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста.

До складу координаційної ради увійшли представники органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу, Головного управління Держпраці у Херсонській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Головного управління статистики у Херсонській області, Головного управління статистики у Херсонській області.

Вам також може сподобатися

В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко надає звіт про виконану за тиждень роботу
На ТРК ВТВ плюс стартував масштабний дитячий проєкт “РОЗУМАХИ, ДО СПРАВИ!”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X