Сьогодні відбулася «архітектурна» комісія

Депутатська комісіяНовини
👁 227

Сьогодні, 6 липня, депутати, які входять до складу постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони історичного середовища на чолі з Сергієм Харченком розглянули близько 60 сесійних питань.

Серед розглянутого – питання очищення міста від зовнішньої несанкціонованої реклами. Зокрема йшлося про білборди, розміщені на площах Корабельна, Чорновола, проспект Святих Кирила та Мефодія.

За результатами розгляду цього питання комісія надала доручення управлінню маркетингу міста та туризму  Херсонської міської ради визначити власників рекламних конструкцій з метою подальшого прийняття рішення щодо них на засіданні виконавчого комітету.

Також комісія підтримала проєкт рішення щодо виділення адресної допомоги за зверненнями громадян до депутатів міської ради. Кошти необхідні для фінансування вартісного лікування онкологічних, серцево-судинних захворювань, а також лікування від вогнепальних поранень військовослужбовців.

Щодо питання створення комунального закладу «Меморіальний комплекс «Херсонський некрополь» Херсонської міської ради у членів комісії виникли суперечності, більшість депутатів виступили проти створення комунального закладу.

Як зазначила начальник управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська, комунальний заклад планують створити з метою  збереження пам’ятки історії місцевого значення, створення туристично привабливого об’єкту, а саме музею під відкритим небом.

 «Міський голова Ігор Колихаєв переконаний у тому, що слід розвивати туристичний напрямок, адже такий підхід збільшить грошовий потік, які залишаться у місті для подальшого розвитку», – зазначила секретар міської ради Галина Лугова.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбудуться громадські слухання щодо Статуту Херсонської МТГ
У Херсоні розпочали роботу чергові дитячі садочки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X