Сьогодні весь світ вшановує жертв Голокосту

Новини
👁 134

Сьогодні весь світ вшановує жертв нацистського терору під час Другої світової війни – Голокосту.

Голокост з грецької – означає всеспалення. А у ширшому розумінні – це системне переслідування і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної та іншої приналежності до певних суспільних груп, меншин.

Генеральна Асамблея ООН оголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту, аби наступні покоління зберегли пам’ять про винищення однієї третини євреїв нацистським режимом тодішньої Німеччини й про незліченні жертви з-поміж представників інших меншин.

Такий зафіксований спогад про злочин мав запобігти в майбутньому актам геноциду проти інших народів, меншин, суспільних груп.

Він мав нагадувати всьому людству про небезпеки, які таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість.

Нині ми бачимо, як історія повторюється, і тепер вже російський нацистський режим хоче здійснити акт свого Голокосту в Україні. Вони хочуть захопити наші землі, викорінити нашу мову, знищити наш народ, зруйнувати нашу державу. Тому вони й прийшли з війною, тому вони бомблять наші міста та села, вбивають людей…

Сьогодні ми вшановуємо всіх невинних жертв німецького нацизму Другої світової війни, а також оплакуємо всіх жертв цієї війни.

Вічна пам’ять!

Зло має бути покаране!

На зображенні може бути: текст «27 счня мижнародний день пам яTİ жертв голокосту»

Вам також може сподобатися

Документи онлайн: декларація про готовність до експлуатації об’єкта та послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
Вчора Херсонський Водоканал ліквідував дві аварії на водопроводі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X