Сьогодні у Зеленівці відбувся виїзний прийом громадян посадовими особами міськради

НовиниНовини ОТГ
👁 585

Сьогодні, 13 вересня, у Зеленівці відбувся виїзний прийом громадян посадовими особами Херсонської міської ради.

Зеленівці мали змогу поспілкуватися з секретарем міської ради Галиною Луговою, заступниками міського голови Олександром Лук’яненком та Володимиром Пепелем, а також начальницею управління транспортної дорожньої інфраструктури та зв’язку Мариною Віркун.

Основні питання, що турбували мешканців – належна організація роботи міського автобусного маршруту загального користування № 33 «смт Зеленівка – Центральний ринок», добудова насосної станції та очисних споруд, соціальний захист населення, благоустрій населеного пункту та земельні питання.

За результатами прийому прийняті рішення по всім озвученим питанням.

Зокрема, протягом тижня будуть зібрані пропозиції від жителів Зеленівки щодо організації роботи транспортного перевезення.

Як зазначив Володимир Пепель, міська рада працює над створенням нових схем маршрутної мережі, аби задовольнити потреби громади. Наразі збирають пропозиції від мешканців усіх старостинських округів: «Розуміння потреб мешканців населених пунктів, які увійшли до складу Херсонської МТГ, для нас є важливим, адже їх буде враховано при формуванні основних конкурсних пропозицій при проведенні тендерних процедур з метою визначення підприємств-перевізників, які обслуговуватимуть маршрути».

Галина Лугова додала, що міський голова Ігор Колихаєв вбачає покращення ситуації з міськими перевезеннями пасажирів саме через оновлення рухомого складу комунального транспорту та покращенні якості послуг, які вони надають.

«У цьому році містом придбано 30 автобусів АТАМАН. Кожного року планують закупляти по 30 автобусів. Крім цього, місто працює над тим, аби закупити 48 тролейбусів, 15 з них планують придбати до кінця поточного року».

Окрім цього, наступного тижня спеціалісти  управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку виїдуть для огляду ділянок вулиць, на яких  потрібно вирішити питання з відводом дощових вод.

Щодо добудови насосної станції та очисних споруд у смт Зеленівка, Олександр Лук’яненко повідомив, що даний об’єкт буде добудовано та введено в експлуатацію.

З питань соціального захисту населення запланували проведення наради з начальником управляння соціальної політики Оленою Рузгіс.

Вам також може сподобатися

Сьогодні Херсонський Водоканал працює на мережах водопостачання мiста за наступними адресами
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Про встановлення тарифів на послуги міського пасажирського транспорту загального користування»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X