Сьогодні у міськраді говорили про можливості впровадження в медзакладах міста онлайн-перекладачів на жестову мову

Новини
👁 170

10 грудня за дорученням міського голови Ігоря Колихаєва в.о заступника міського голови Роман Головня зустрівся з представником громадського руху «Соціальна Єдність» Олегом Чебаненком, аби разом з лікарями херсонських медзакладів та представниками громадських організацій обговорити можливості забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю по слуху до медичних послуг.

Зокрема, у ході зустрічі Олег Чебаненко запропонував послуги Центру соціального бізнесу з дистанційного онлайн-перекладу між українською жестовою та словесною мовами, а також послуги з аудіо-текстового спілкування за допомогою програмного забезпечення та обладнання.

Він зазначив, що громадський рух «Соціальна Єдність» більше п’яти років опікується питаннями осіб з порушеннями слуху. У рамкам діяльності організація активно співпрацює з керівництвом профільних міністерств із зазначеного питання та має позитивний досвід співпраці з Харківською міської радою. За його словами, Харкову вдалося забезпечити безбар’єрний доступ осіб з порушеннями слуху до громадських будівель та об’єктів інфраструктури міста.

У свою чергу, Роман Головня зазначив, що Херсонська міська рада вважає своїм обов’язком забезпечити безбар’єрний доступ особам з інвалідністю до усіх сфер життя. У місті над зазначеними питаннями працюють та готові до співпраці.

Нагадаємо, що з 1 квітня 2019 року набрали чинності нові будівельні норми, згідно яких проектування громадських будівель має відбуватися з урахуванням потреб осіб з порушеннями слуху, а саме – врахування наявності у вестибюлях пристроїв, що забезпечують можливість здійснення текстового або відеозв’язку, облаштування перекладачем жестової мови та синтезу мовлення в текст.

Крім цього, під час зустрічі лікарям було презентовано медичне обладнання українського виробника «VOSTOK».

«Ми поважаємо вітчизняного виробника, завдячуючи праці якого зростає економіка нашої країни», – зауважив Роман Головня.

Вам також може сподобатися

«Роби добро й кидай у воду, воно повернеться дощем», – Катерина Рогова
Ігор Колихаєв: “Херсон наполегливо рухається до транспортної незалежності”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X