Сьогодні у міській раді вітали дітей пільгових категорій з початком навчального року

Новини
👁 169

Сьогодні у міській раді вітали дітей пільгових категорій з початком навчального року.

У рамках Акції «Кличе вересень до школи», яка у Херсоні проходить 15 раз, 33-ом майбутнім херсонським першокласникам від міського голови до Дня знань подарували портфелі зі шкільним приладдям.

Дітки завітали на свято разом зі своїми батьками, опікунами та батьками-вихователями.

Секретар міської ради Галина Лугова привітала першокласників від імені міського голови Ігоря Колихаєва та всього депутатського корпусу: «Любі, дорогі діти, 1 вересня для вас починається новий етап життя, попереду чекає великий шлях, тож вітаємо усіх зі святом та бажаємо приносити лише гарні оцінки та завжди бути усміхненими».

Роман Головня звернувся до присутніх, зазначивши, що міська рада надалі максимально намагатиметься підтримувати у всьому дітей, у тому числі забезпечуючи матеріально-технічною базою, щоб навчання було легким і дарувало задоволення.

Усього цього року подарунки отримають 84 дитини пільгових категорій, які навчаються у закладах міста. Серед них – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах. Так, ще 51 дитина зазначених пільгових категорій отримає подарунки 31 серпня.

Нагадуємо, що фінансування зазначеної Акції здійснюється за рахунок міського бюджету в рамках міської програми «Діти Херсона».

Також своєю творчістю діток вітали: учні відділу хореографії школи мистецтв № 1, тріо саксофоністів Глен Міллер, Людмила Горбенко, ансамблі: «Вишиваночка», «Планета дитинства» та «Весела прогулянка».

Вам також може сподобатися

На вулиці Овражній відновлено зовнішнє освітлення
Зміни до бюджету розглядали сьогодні на комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X