Сьогодні у міській раді стартував проєкт «Школа молодого політика»

Новини
👁 236

Сьогодні у міській раді стартував проєкт Міжнародного республіканського інституту (IRI Ukraine) «Школа молодого політика». На неї було відібрано 20 учасників віком від 15 до 20 років. Тема навчання – бюджет участі міста на практиці. Учасники будуть вчитися перетворювати власну ідею в ефективний проєкт, а також популяризувати його в громаді. Загалом у Херсоні відбудеться 8 вебінарів та 6 тренінгів.Міський голова Ігор Колихаєв поспілкувався з юними політиками на початку заходу про їхнє бачення змін у місті, про важливість якісної освіти тощо.

«Ви, те юне покоління, яке буде далі формувати Херсон. Від вас залежить його майбутнє. Подумайте, які покращення можна зробити у нашому місті вже сьогодні, які можна реалізувати тут проєкти. Сподіваюся, що навчання у цій школі допоможе здійснити всі ваші задуми», – зауважив Ігор Колихаєв.

Це друга «Школа молодого політика», що відбувається у Херсоні. За словами експерта IRI Ukraine по роботі з молоддю Олега Половцева, цьогорічних учасників об’єднує бажання щось змінити у місті, у кожного них вже є сформоване бачення цього.

« І найголовніше — це діти, які не хочуть їхати з Херсона»,- зауважив він.

Це загальноукраїнський проєкт. У ньому беруть участь підлітки із Запоріжжя, Мукачево, Херсона, Чернігова, Дніпра, Львова та Слов’янська.Програма включає онлайн-вебінари та тренінги у зазначених містах. Навчання безкоштовне.

Вам також може сподобатися

Повідомлення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності до комунальної власності Херсонської міської ради
Херсонці вибороли золоті медалі на відкритому чемпіонаті Європи з козацького двобою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X