Сьогодні секретар міської ради Галина Лугова зустрілася з кандидатом на звання Почесний громадянин міста

Новини
👁 397

Секретар міської ради Галина Лугова зустрілася з українським письменником Віктором Вальдом, якому ряд херсонських громадських організацій пропонують присвоїти звання Почесний громадянин міста Херсон.

Звання почесного громадянина міста Херсона присвоюється рішенням сесії Херсонської міської ради і отримати його можуть лише ті громадяни, що мають особливі заслуги перед містом.

Видатні громадяни міста мають змогу отримати такі звання з 1967 року. За цей час звання отримали 79 херсонців.

Не дивно, що саме Віктор Вальд може стати 80-м почесним громадянином Херсона, адже письменник у своїх романах прославляє не тільки давні звитяги українського народу в цілому, а й зокрема, у романі «Отаман», який вийшов минулого року, автор описує мальовничі краєвиди Херсона в період громадянської війти 1914-1921 років.

Загалом Віктор Вальд написав більше 100 книжок, які, на жаль, читають переважно закордоном.

Як зазначає сам автор, його роботи викликають бажання у читачів відвідати Херсонщину.

Історико-пригодницький роман Віктора Вальда «Останній бій Урус-шайтана», який вийшов у  2017 році, здобув перемогу на Міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2017», отримавши три дипломи конкурсу, медаль «Золотий пістоль», а також особливу відзнаку від мусульманської спільноти України.

Наразі романи автора беруть участь у святковому проєкті “30 знакових книжок нашої Незалежності”, який запустив Український інститут книги.

Наприкінці зустрічі Віктор Михайлов, таке його справжнє ім’я, подарував напам’ять Галині Луговій свій найсвіжіший історичний роман «Отаман».

Секретар міської ради побажала авторові подальших творчих здобутків та запросила до участі в Громадських слуханнях, на яких завтра обговорюватимуть Статут Херсонської міської територіальної громади, адже творчі і активні херсонці місту неабияк потрібні.

Вам також може сподобатися

Комісія ТЕБ та НС визначила ряд заходів щодо колектора на вулиці Чорноморській
Комісія з питань комунальної власності та охорони навколишнього середовища Херсонської міськради провела чергове засідання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X