Сьогодні секретар міської ради Галина Лугова провела особистий прийом громадян

Новини
👁 157

На особистий прийом до секретаря міської ради Галини Лугової завітали мешканці 27 кварталу Корабельного району (вулиці: 6,7,8,9,10 Західні, Дмитра Донцова, С. Параджанова, Кирила та Мефодія, Москвіна, Нафтовиків) на чолі з головою квартального комітету Валерієм Бублієнком.

У ході прийому порушені наступні питання: відновлення асфальтного покриття після відновлення водопровідної мережі, освітлення вулиць кварталу та сприяння у встановленні дитячого спортивного майданчика на території перехресть вулиць 5 Західна та Нафтовиків.

За результатами зустрічі подано письмові звернення, які розглянуть найближчим часом.

Стосовно відновлення асфальтного покриття Галина Лугова повідомила, що території, на яких мешканці самостійно відновили водопровідну мережу є в міської влади у пріоритеті. Їх першими включать до плану фінансування.

Як повідомила начальник управління транспортної дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун, відновлення дорожнього покриття вулиць 27 кварталу Корабельного району міська рада планує розглянути у серпні-вересні поточного року.

Нагадуємо, що секретар міської ради Галина Лугова проводить особистий прийом громадян у 1-й та 3-й четверги місяця в приміщенні Херсонської міської ради (каб. 405). Час прийому з 15 до 17 години.

Для здійснення попереднього запису просимо телефонувати за номером – (0552)  42-09-35.

Наступний прийом громадян відбудеться 15 липня 2021 року.          

Вам також може сподобатися

Цьогоріч у ліцеї ім. О.В. Мішукова 172 випускника та 18 медалістів
Ігор Колихаєв виконав обіцяне й об’єднав за столом перемовин учасників «харчового скандалу»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X