Сьогодні пожежники провели профілактичний інструктаж підприємців святкового містечка

Новини
👁 121

Сьогодні працівники відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області з представниками виконавчих органів міської ради провели огляд святкового містечка біля головної ялинки міста та інструктаж підприємців щодо безпечної діяльності під час різноманітних заходів.

Підприємці показували різні електронні прилади, а також печі та мангали, демонстрували вміння користуватися вогнегасником.

ПП Елла Котлярова, яка працює у двох будиночках: продає солодощі, чай та піцу – розповідає, що має всі необхідні дозволи для реалізації діяльності, а також санітарну книжку та сертифікат у додатку «Дія». У кожному з будиночків у неї є в наявності вогнегасник.

Заступник начальника управління начальник відділу пожежної безпеки УЗНС ГУ ДСНС України Євген Фесенко, зазначає, що підприємці, яких встигли оглянути, працюють безпечно, проте працівники відділу виявили незначні порушення та надали рекомендацію щодо усунення.

Він також підкреслює, що до свят ще буде раз оглянуто містечко щодо пожежної безпеки, а в новорічну ніч чергуватиме спеціальний автомобіль прямо біля площі ККЗ «Ювілейний».

Вам також може сподобатися

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Центральна дитяча бібліотека міста запрошує відвідати виставку «Кольорове Різдво»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X