Сьогодні перевірили ремонт та комплексний благоустрій дороги на Бериславському шосе

Новини
👁 208


У Херсоні тривають перевірки ремонту та комплексного благоустрою доріг. Сьогодні одна з комісій виїхала на ділянку Береславського шосе біля ТРЦ «Фабрика», де у травні відбувся поточний ремонт дорожнього покриття.
У перевірці взяли участь спеціалісти інспекції з контролю за благоустроєм міської ради, управління транспортної інфраструктури, КП «Херсонміськсвітло» та підрядної організації.

На цій ділянці шосе роботи здійснювало ДП «Лидер». Навесні тут відфрезерували дорогу та поклали (згідно з технологією) два шари асфальтобетону.

Лагуда Олег, головний спеціаліст інспекції з контролю за благоустроєм міської ради, розповів, що наразі пошкоджень на дорозі немає, проте інспекція має зауваження щодо благоустрою. Зокрема, до стану прибордюрної смуги, зовнішнього вигляду рекламних носіїв та наявності світильників, що не працюють, тощо.

Заступник директора КП «Херсонміськсвітло» Віталій Урбанський зазначив, що працівники підприємства зараз здійснюють роботи на в’їзних вулицях міста, одразу після їх закінчення – відновлюватимуть зовнішнє вуличне освітлення на Бериславському шосе.

Коментар головного спеціаліста  інспекції з контролю за благоустроєм Олега Лагуди після оголяду території.

Вам також може сподобатися

Херсонводоканал усуває порив магістралі на вулиці Офіцерській
«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Херсонської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X