Сьогодні на розі вулиць Чорноморська-Офіцерська вчергове ліквідували сміттєзвалище

НовиниНовини ОТГ
👁 91

20 жовтня спеціалісти профільного відділу виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради разом із головою квартального комітету №3 Анною Богдановою провели плановий рейд по виявленню порушників правил благоустрою в районі контейнерного майданчика на розі вулиць Чорноморська та Офіцерська.

У ході рейду, на зазначеному місці, знову виявлено купу непобутового сміття, вивезеного порушниками правил благоустрою.

Слід зазначити, що перехрестя вулиць Чорноморська та Офіцерська, через зручне розташування, облюбували порушники, що призводить до появи куп сміття кожні 2-3 дні.

Виконавчий комітет Дніпровської районної ради змушений проводити роботи з ліквідації таких стихійних сміттєзвалищ часто, а найголовніше – на це витрачаються кошти херсонської громади, які могли бути використані з більшою користю для міста.

Сьогодні херсонська громада черговий раз заплатила за вивезення сміття, що вночі залишили невідомі зловмисники, заплативши підрядній організація ФОП «Вельничер» за виконання робіт.

Також за раніше узгодженим графіком, підрядна організація ФОП «Вельничер» розпочала роботи з вивозу стихійних сміттєзвалищ у районі вулиць Тягинська – Волгоградська, Тягинська – Січових стрільців.

Заходи Місячнику з благоустрою продовжуються по всій території району, спеціалісти відділу життєдіяльності  виконавчого комітету корегують та контролюють здійснення робіт.

Керівництво району нагадує, що вивозити непобутове сміття мешканці міста зобов’язані власними силами.

Щоб замовити машину для вивезення великих об’ємів будівельного і побутового сміття зателефонуйте до підрядних організацій, які працюють на території Дніпровського району: ТОВ «Афіна – А», тел: (095) 370-56-92, ТОВ ХАКС, тел: (066)745-42-80, ФОП Вельничер, тел: (050) 415-34-96.

Вам також може сподобатися

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ БЕЗ ЧЕРГ ТА ЗАЙВИХ ВИТРАТ! До уваги осіб з інвалідністю та їх родин, представників, що їх замінюють!
Де у Херсоні сьогодні тимчасово не працюють світлофори

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X