Сьогодні на маршрутах міста працює 21 автобус АТАМАН

Новини
👁 323

За інформацією управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства міської ради, сьогодні вийшов на маршрут 21 автобус АТАМАН:

– маршрут №3 – 3 од.,

– маршрут №4 – 2 од.,

– маршрут №5 – 4 од.,

– маршрут №6 – 3 од.,

– маршрут №14 – 3 од.,

– маршрут №17- 6 од.

Відповідно до гарантійних вимог, плановий технічний огляд проходять 5 автобусів.

4 – стоять через вихідний у водіїв, відповідно до їхнього режиму праці та відпочинку.

Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку департаменту міського господарства міської ради звертає увагу громадян, що робота, пов’язана з керуванням транспортними засобами, потребує підвищеної концентрації уваги, часто призводить до надмірного емоційного та нервового напруження. Саме тому у законодавстві чітко врегульовано режим роботи водіїв, спрямований на забезпечення оптимального балансу між роботою та відпочинком. Недотримання наведених нижче правил і порушення прав водіїв може призвести до надмірної втомленості водія та збільшує ризик спричинення аварій на транспорті.
Під терміном «робочий час» водія розуміють: строк підготовки до рейсу, що включає медичне обстеження водія; позмінний час керування (якщо керують дві або більше особи); тривалість простою, який виник незалежно від водія; тривалість завантаження/розвантаження автомобіля час посадки або висадки пасажирів; тривалість зупинок, визначена за маршрутом; інший час залежно від особливостей маршруту.
Нормальна тривалість робочого часу водіїв не повинна перевищувати 40 годин на тиждень. Змінний період керування, включаючи понаднормові роботи, не повинен перевищувати 9 годин.

Вам також може сподобатися

1800 заяв на отримання земельних ділянок: Відбулось перше засідання робочої групи із виконання соціальних гарантій військовослужбовцям
Де Херсонводоканал здійснює роботи 3 серпня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X