Сьогодні міський голова Ігор Колихаєв провів особистий прийом громадян

Новини
👁 263

Сьогодні, 15 вересня, міський голова Ігор Колихаєв провів особистий прийом громадян, під час якого розглянуто 2 звернення.

Перше звернення стосувалося проблеми переселення херсонки з аварійної квартири, що знаходиться в будинку «гнучкої» конструктивної схеми, розташованої по вулиці Людвіка Заменгофа.

Технічний стан даного багатоквартирного будинку визнано як незадовільний. Ще у 2018 році його включили до Програми поетапного відселення мешканців житлових будинків «гнучкої» конструктивної схеми у м. Херсоні на 2017-2022 роки, але фінансування за програмою не здійснювалося.

У 2019 році зазначений багатоповерховий будинок відносився до 4-ї категорії аварійності, а після укріплення – до третьої, тобто такий, що непридатний для нормальної експлуатації.

Директор департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міської ради Михайло Жаров зазначив, що 23 липня відбулося засідання сесії міської ради, на якій прийнято рішення передати інвестиційно привабливі земельні ділянки під багатоквартирне будівництво.

Тож, при укладанні інвестиційних договорів щодо будівництва багатоквартирних будинків міська рада передбачить умови, за яких ряд кватир у новозбудованих спорудах передадуть жителям аварійних будинків, аби розпочати процес переселення людей.

«Наразі ми шукаємо інвесторів, як тільки знайдемо – продовжимо працювати далі» – підсумував міський голова Ігор Колихаєв.

Слід зазначити, що у заявниці наявна заборгованість за комунальні послуги. Заступник міського голови Володимир Пепель зауважив, що необхідно провести реструктуризацію заборгованості та погасити її, адже у  разі відселення виникатимуть проблеми.

Також до міського голови звернувся херсонець з приводу надання права патрульній поліції направляти складені протоколи про адміністративні порушення на розгляд не тільки районним адміністративним комісіям, а й на розгляд міської комісії.

Заявнику було відмовлено у задоволенні зазначеного прохання, у зв’язку із дією вимог чинного законодавства щодо розгляду таких справ за місцем проживання.

Вам також може сподобатися

Сьогодні на маршрути міста виїхав 21 автобус АТАМАН
15 вересня голова Суворовської райради Андрій Задніпряний провів виїзний прийом громадян

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X