Сьогодні мешканці села Садове вносили пропозиції до роботи міського громадського транспорту

НовиниНовини ОТГ
👁 443

Сьогодні, 6 вересня, село Садове відвідали: секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міської ради Марина Віркун, депутати міської ради.

Під час зустрічі планувати роботу міського громадського транспорту, зокрема нового маршруту Садове – ТРЦ «Фабрика».

Нагадуємо, що Садове приєдналося до Херсонської МТГ нещодавно. Перед міської радою постала необхідність внесення змін до мережі міських маршрутів та їх роботи, адже до приєднання старостинських округів, їх території обслуговувалися за правилами, що діють при приміському сполученні.

Марина Віркун зазначила, що при розробці нового маршруту враховується його довжина, зручність, а також пропозиції самих мешканців села: можливість доїхати до обласної лікарні та центрального ринку.

«Наша мета почути ваші побажання щодо кінцевих зупинок, кількісті необхідних рейсів на добу, графіка, за яким курсуватимуть автобуси. Після цього буде можливо розрахувати вартість проїзду»– додала вона.

Секретар міської ради поінформувала, що зазначена інформація необхідно для того, аби при проведенні нових тендерних процедур підготувати такі вимоги до перевізників, які задовольнять потребу кожного мешканця: «Наразі місто працює над розробкою нової маршрутної мережі, оновленням рухомого складу комунального транспорту, а також планується повністю реформувати транспорту систему у громаді».

Слід зазначити, що у Херсонській міській територіальній громаді триває робота у напрямку введення єдиних квитків, які дадуть змогу при одноразовій оплаті здійснювати три поїздки.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі оголошено конкурс на «Краще подвір’я» кварталу
На перехресті вул.Івана Богуна – Робоча тимчасово не працює світлофор

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X