Сьогодні медрада обговорила організацію роботи оновленого відділення невідкладної медичної допомоги лікарні Карабелеша

Новини
👁 621

7 жовтня в режимі онлайн відбулося засідання медичної ради лікарні Карабелеша. Одним з розглянутих питань була організація роботи відділення невідкладної медичної допомоги.

Міністерство охорони здоров’я України розробило брендбук приймального відділення завданням якого є привести всі приймальні відділення до одного стандартного зовнішнього вигляду та оснащення медичним обладнанням.

Тож, зазначений підрозділ лікарні Карабелеша також змінився. Це стало можливим завдяки участі в державній програмі «Велике будівництво».

Під час реалізації програми, за рахунок державної субвенції, виконані капітальні ремонтні роботи, загальна сума витрат склала – 8,8 млн. грн.

Незважаючи на те, що пріоритетом лікарні наразі є лікування хворих на Covid 19, заклад продовжує надавати екстрену допомогу по 4 напрямках: проктологічна, отоларингологічна, хворим з гострим мозковим інсультом та з судинною патологією.

Відкриття оновленого приймального відділення надає змогу розділити потоки пацієнтів з соматичною та інфекційною патологією, завдяки окремим входам до відділення, а також входом для маломобільних груп населення.

«Приймальне відділення – перше в лікарні куди потрапляє людина в випадку екстреної ситуації. Саме тут проводиться оцінка стану, невідкладні заходи і приймається рішення щодо подальших дій»,- зазначила завідувачка приймального відділення Олена Побер.

Довідково.

КНП «ХМКЛ ім Є.Є.Карабелеша» –  це один  з  опорних закладів  інтенсивного лікування першого рівня охорони здоров’я Херсонської області. За рік до нього  звертається до 15 тисяч пацієнтів м.Херсона та області. У день співробітники відділення обслуговують до 60 пацієнтів різного профілю. І разом з цим продовжують навчатися. Адже у відділенні з’явилося чимало нового обладнання для діагностики, обстеження.

У рамках договору з Світовим банком передбачено проведення тренінгів для лікарів та медичних сестер приймального відділення курсів ALS (Поглиблена серцево-судинна підтримка життєзабезпечення), TDTR, EPALS, ITLS з отриманням сертифікатів європейського значення. Двоє медиків отримують спеціалізацію в ЗМАПО «Медицина невідкладних станів».

Вам також може сподобатися

Коли відновлять зовнішнє освітлення на Острові
Шкільні волонтери НВК № 7 долучилися до благодійної акції «Від серця до серця»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X